Duszpasterze - obecnie pracujący

  • kazimierz@diecezja.gda.pl

    Ks. dr Jan Uchwat

    proboszcz - od 1 lipca 2024 r.

    Data święceń: 16 czerwca 2001 r.


  • Ks. dr Maciej Machalica

    wikariusz - od 25 sierpnia 2021 r.

    Data święceń: 25 czerwca 2005 r.


  • Ks. dr Sławomir Czalej

    wikariusz - od 1 lipca 2018 r.

    Data święceń: 20 czerwca 1998 r.


  • Ks. mgr Grzegorz Jamrowski

    wikariusz - od 1 lipca 2012 r.

    Data święceń: 2 lutego 1987 r.


  • Ks. dr Jakub Zinka

    Pomoc duszpasterska - od 25 sierpnia 2022 r.

    dyrektor@katolik.gdansk.pl

    Data święceń: 19 maja 2012 r.

    Inne funkcje


    01.07.2022
    Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej w Gdańsku

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
97 0.05533504486084