18 lipca (SOBOTA) nasza parafia organizuje wyjazd do Gietrzwałdu na dzień skupienia i modlitwy.
W programie m.in.
- Różaniec, Msza św. Koronka do Bożego Miłosierdzia w Sanktuarium Pani Gietrzwałdzkiej, modlitwa przy kapliczce Matki Bożej oraz Droga Krzyżowa na wzgórzu.
- W trakcie pobytu będzie czas własny na zakupy pamiątek, napełnienie wody ze źródełka oraz obiad w Karczmie. Zapisy w zakrystii i u ks. Artura.
Wyjazd autobusu spod plebanii 18 lipca (Sobota) o godz. 8.00. Powrót około godz. 21.00. Koszt wyjazdu 140 zł, obejmuje m.in. autobus, obiad, ubezpieczenie. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowejSerdecznie zapraszamy.
