W poniedziałek 27 IV podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania, którego udzielił ksiądz biskup Wiesław Szlachetka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Modlitwa przy bierzmowaniu koncentruje się na przyzwaniu Ducha Świętego i Jego siedmiu darów. Kluczowym momentem liturgicznym jest włożenie rąk przez biskupa i namaszczenie krzyżmem ze słowami: „N., Przyjmij znamię daru Ducha Świętego”.
Towarzyszy temu prośba o odwagę w wyznawaniu wiary i umocnienie w codziennym życiu