W sobotę 18 kwietnia 2026 r. w sali przy ul. Hynka 12 odbył się
DZIEŃ SKUPIENIA MATKI Z CÓRKĄ.
Tematem tego dnia było: POROZMAWIAJMY…
W programie było: Konferencja o komunikacji, Msza św. którą odprawi ks. Bp. Wiesław Szlachetka, Quiz, Warsztaty plastyczne, Pyszny obiad, Przerwy kawowe, Czas na wspólne rozmowy, I…niespodzianki.
Dzień był bardzo udany
Następny już na jesieni.