Członkowie zespołu Połączeni Uwielbieniem (znani w naszej parafii) zrobili w niedzielę 25. stycznia ogromną niespodziankę mieszkańcom Domu Złota Jesień. Muzyka i śpiew kolęd wypełnił cały Dom dzięki panom i paniom z zespołu. Bardzo dziękujemy. Oczekujemy Was w naszym kościele.