W wigilię Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny J. E. Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski dokonał koronacji figury Matki Bożej w naszym kościele.
14 grudnia 2025
W wigilię Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny J. E. Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski dokonał koronacji figury Matki Bożej w naszym kościele.
ks. Jan Uchwat