W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, 31 października, po wieczornej Mszy św. zapraszamy do górnego kościoła na modlitwę „Holy wins – Święty zwycięża”.
W programie: konferencja o świętości, modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.