20 września udaliśmy się z kolejną pielgrzymką do kościoła Jubileuszowego. Tym razem do parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku Morenie. Bardzo dziękujemy księdzu Proboszczowi, Wojciechowi Chistowskiemu za przyjęcie pielgrzymów i oprowadzenie teologiczne po wnętrzu kaplicy Adoracji i kościoła. Wróciliśmy bardzo ubogaceni.