W niedzielę 3 sierpnia gościliśmy w naszej parafii zespół „TaRuta” z Tarnopola z Ukrainy. Zespół wspiera sierociniec, w jakim przebywa 150 dzieci: chorych niepełnosprawnych, sierot wojennych.
Pani Anastazja i Elżbieta przepięknie śpiewały. Dziękujemy za obecność i modlitwę śpiewem.