1 sierpnia 2025

Pielgrzymi nadziei

Sanktuarium MB Fatimskiej

Pielgrzymi nadziei roku Jubileuszowego. 
W czwartek 31 lipca spora grupa pielgrzymów z naszej parafii udała się do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku Żabiance (kościół jubileuszowy). Pielgrzymi poza modlitwą jubileuszową, odpustem oraz opieczętowaniem paszportu pielgrzyma, uczestniczyli w Apelu Jasnogórskim w ramach grupy Biało – Złotej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.075527191162109