Pielgrzymi nadziei roku Jubileuszowego.
W czwartek 31 lipca spora grupa pielgrzymów z naszej parafii udała się do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku Żabiance (kościół jubileuszowy). Pielgrzymi poza modlitwą jubileuszową, odpustem oraz opieczętowaniem paszportu pielgrzyma, uczestniczyli w Apelu Jasnogórskim w ramach grupy Biało – Złotej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.