20 lipca 2025

Poświęcenie tablicy

W hołdzie budowniczym

Poświęcenie Tablicy

Wszechmogący Boże, Ojcze, Stwórco i dawco życia. Ty powołałeś wszystko do istnienia. 
W Twojej Opatrzności zechciałeś, aby powstała parafia pod wezwaniem św. Kazimierza i kościół na tym miejscu. 
Bądź uwielbiony za to. 
Dziękuję Ci za ludzi, którzy budowali tę wspólnotę wiary od samego początku. 
Dziękuję Ci za tych, którzy budowali ten kościół. 
Dziękuję Ci, że mnie niegodnemu słudze Twojemu, pozwoliłeś razem z Twoimi wiernymi budować tę świątynię.

 

Boże Synu, który odkupiłeś nas przez ofiarę krzyżową. Na ołtarzu w tym kościele jest składana ofiara Mszy świętej. Bądź uwielbiony. 
Dziękujemy Ci za ofiarę życia każdego parafianina. 

 

Dziękujemy ci za budowniczych i ofiarodawców, szczególnie za:
śp. Franciszka Sondeja i śp. Jana Pisarewicza. 
Prosimy Cię, daj im radość nieba. 

 

Boże Duchu Święty, bez Ciebie nic nie jest czyste ani święte. Ty uświęcasz tych, którzy przychodzą do tego kościoła. Uświęć nas, Twoje sługi i spraw, aby wszyscy, którzy będą się modlić w tym miejscu, pragnęli żyć w świętości dzieci Bożych.
Spraw aby ten Namiot Spotkania był miejscem modlitwy i spotykania się z Bogiem żywym i prawdziwym.  Amen. 


Święta Maryjo, módl się za nami.

Święty Józefie, módl się za nami.

Święty Kazimierzu, módl się za nami.

Święty Janie Pawle II, módl się za nami.
Wszyscy święci i święte Boże, módl się za nami.

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.0729820728302