5 lipca 2025

Pielgrzymi nadziei

Katedra Oliwska

Kolejna pielgrzymka do kościoła jubileuszowego. Tym razem do Katedry Oliwskiej. Nasi pielgrzymi wyruszyli spod kapliczki Królowej Zaspy. W Oliwie nawiedzili Katedrę, kryptę biskupów gdańskich, budynki poklasztorne i Seminarium Duchowne. Dziękujemy księdzu Jerzemu i księdzu Wojciechowi (ojcom duchowym Seminarium) za przyjęcie naszych pielgrzymów nadziei. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.062039136886597