Kolejna pielgrzymka do kościoła jubileuszowego. Tym razem do Katedry Oliwskiej. Nasi pielgrzymi wyruszyli spod kapliczki Królowej Zaspy. W Oliwie nawiedzili Katedrę, kryptę biskupów gdańskich, budynki poklasztorne i Seminarium Duchowne. Dziękujemy księdzu Jerzemu i księdzu Wojciechowi (ojcom duchowym Seminarium) za przyjęcie naszych pielgrzymów nadziei.