Wydarzenie "Z Serca do Serca" o budowaniu relacji, szczególnie małżeńskiej.
O czułości, kryzysach i komunikacji. Prowadzą praktycy, wszyscy ponad 10 lat stażu małżeńskiego, a także dodatkowo powyżej 30 lat stażu). Dla Małżonków - razem, czy osobno, niezależnie od stażu I kondycji związku, bo zawsze może być lepiej lub... jeszcze lepiej :)
Także dla narzeczonych oraz - niespodzianka- dla singli - przewidujemy specjalną strefę animacji, gdzie będzie możliwość poznać wartościowe osoby.
Wydarzenie kończy się Mszą Świętą i uwielbieniem.
Szczegóły I zapisy przez stronę: www.ludziepelnizycia.pl