W poniedziałek 26 maja o godz. 17.00 młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania
z rąk księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy.
25 maja 2025
W poniedziałek 26 maja o godz. 17.00 młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania
z rąk księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy.
ks. Jan Uchwat