25 maja 2025

Bierzmowanie

W poniedziałek 26 maja o godz. 17.00 młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania 
z rąk księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy.

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.059767007827759