W sobotę 24 maja wyruszyliśmy spod kapliczki Królowej Zaspy w pielgrzymce pieszej do sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Strzyży. W pielgrzymce wzięło udział 37 uczestników od starszych po dzieci. Zapraszamy na następcą pielgrzymkę do kolejnego kościoła jubileuszowego.