25 maja 2025

Pielgrzymi nadziei

kościoły jubileuszowe

W sobotę 24 maja wyruszyliśmy spod kapliczki Królowej Zaspy w pielgrzymce pieszej do sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Strzyży. W pielgrzymce wzięło udział 37 uczestników od starszych po dzieci. Zapraszamy na następcą pielgrzymkę do kolejnego kościoła jubileuszowego. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.061933994293213