W piątek 11 kwietnia odbyła się droga krzyżowa ulicami naszego osiedla. Rozpoczęcie przy krzyżu misyjnym przy kościele i zakończenie przy kapliczce osiedlowej.
Crucem tuam adoramus, Domine
Resurrectionem tuam laudamus, Domine
Laudamus et glorificamus
Resurrectionem tuam laudamus, Domine