W niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 wypełnił się nasz kościół. Przez niemal 1,5 godziny uwielbialiśmy Boże Miłosierdzie. Niech Bóg będzie uwielbiony.
27 kwietnia 2025
W niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 wypełnił się nasz kościół. Przez niemal 1,5 godziny uwielbialiśmy Boże Miłosierdzie. Niech Bóg będzie uwielbiony.
ks. Jan Uchwat