W niedzielę palmową przed Mszą św. o godz. 9.00 i 10.30 będą rozprowadzane palmy. Rękodzieło wykonane przez panie z naszej parafii. Zachęcamy.
************
Nazajutrz wielki tłum, który przybył na święto, usłyszawszy, że Jezus przybywa do Jerozolimy, wziął gałązki palmowe i wybiegł Mu naprzeciw. Wołali: Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie oraz «Król izraelski!» (J 12,12-13)
Odziani są w białe szaty, a w ręku ich palmy. (Ap 7,9)