23. lutego w parafii pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Gdańsku-Wrzeszczu odbyła się uroczystość 38. rocznicy powstania Kościelnej Służby Mężczyzn "Semper Fidelis". Mszy świętej o godz. 16.00 przewodniczył ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda.
W uroczystości brali udział członkowie Semper Fidelis z naszej parafii.