24 lutego 2025

Semper Fidelis

23. lutego w parafii pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Gdańsku-Wrzeszczu odbyła się uroczystość 38. rocznicy powstania Kościelnej Służby Mężczyzn "Semper Fidelis". Mszy świętej o godz. 16.00 przewodniczył ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda.

W uroczystości brali udział członkowie Semper Fidelis z naszej parafii. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.052839994430542