3 lutego 2025

Królowa z nami

2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) o godz. 10.00 uroczyście w asyście licznie zgromadzonych wiernych została przeniesiona figura Matki Bożej Królowej Zaspy do kapliczki przy al. Jana Pawła II. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.069849967956543