2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) o godz. 10.00 uroczyście w asyście licznie zgromadzonych wiernych została przeniesiona figura Matki Bożej Królowej Zaspy do kapliczki przy al. Jana Pawła II.
3 lutego 2025
2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) o godz. 10.00 uroczyście w asyście licznie zgromadzonych wiernych została przeniesiona figura Matki Bożej Królowej Zaspy do kapliczki przy al. Jana Pawła II.
ks. Jan Uchwat