Kaziuki w Pałacu Prezydenckim
28 stycznia 2025r. uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej odwiedzili Pałac Prezydencki, gdzie spotkali się z Pierwszą Damą, Panią Agatą Kornhauser-Dudą.
Podczas spotkania Pani Prezydentowa opowiedziała nam o swojej pracy i roli w życiu publicznym, zachęcając młodych do aktywności społecznej, czytelnictwa i nauki języków obcych.
Uczniowie mieli okazję zadawać pytania i wysłuchać inspirujących słów.
Spotkanie było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem, pełnym mądrości, ciepła i pozytywnej energii.
To ważne wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci❗️????