29 stycznia 2025

Kaziuki w Pałacu Prezydenckim

Kaziuki w Pałacu Prezydenckim

28 stycznia 2025r.  uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej odwiedzili Pałac Prezydencki, gdzie spotkali się z Pierwszą Damą, Panią Agatą Kornhauser-Dudą.

Podczas spotkania Pani Prezydentowa opowiedziała nam o swojej pracy i roli w życiu publicznym, zachęcając młodych do aktywności społecznej, czytelnictwa i nauki języków obcych.

Uczniowie mieli okazję zadawać pytania i wysłuchać inspirujących słów.

Spotkanie było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem, pełnym mądrości, ciepła i pozytywnej energii.

To ważne wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci❗️????

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.068934202194214