20 XII (piątek) odbyło się wspólne śpiewanie pieśni adwentowych w kościele o godz. 17.15. Dziękujemy panu Bartoszowi (organiście) za przygotowanie i przeprowadzenie wspólnego śpiewu.
******************************************
Marana tha, przyjdź, Panie, przyjdź.
Jezu, Marana tha!
I usłyszałem jak gdyby głos donośny z nieba,
tłum wielki śpiewał: Alleluja!
Zbawienie, moc i chwała,
zbawienie, moc i chwała od Boga.
