16 grudnia 2024

Adwentowe śpiewanie

Zapraszamy

 

20 XII (piątek) odbyło się wspólne śpiewanie pieśni adwentowych w kościele o godz. 17.15. Dziękujemy panu Bartoszowi (organiście) za przygotowanie i przeprowadzenie wspólnego śpiewu. 

******************************************

Marana tha, przyjdź, Panie, przyjdź. 
Jezu, Marana tha!
I usłyszałem jak gdyby głos donośny z nieba, 
tłum wielki śpiewał: Alleluja! 
Zbawienie, moc i chwała, 
zbawienie, moc i chwała od Boga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.049015998840332