Nasze Zuchenki na zuch!
26 października odbył się apel powołujący 8 Gdańską Gromadę Zuchenek ,,Podróżniczki Słonecznego Szlaku”. Nasze żółto-zielone chusty dumnie nosi teraz 16 zuchenek i 4 druhny! W tym ważnym dla nas momencie towarzyszyły nam harcerki z 8 GDHek, rodzice zuchenek oraz przyjaciele gromady.