Serdecznie zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w terminie 26.03.-05.04.2025 r. W kwietniu przypada 20. rocznica śmierci św. Jana Pawła II i dlatego chcemy odbyć rekolekcje w drodze. W programie również inne miejscowości, takie jak: Padwa, Loreto, Manopello i San Giovanni Rotondo oraz 3 pełne dni w Rzymie, a także audiencja generalna z Papieżem Franciszkiem i Msza święta przy grobie św. Jana Pawła II. Koszt wyjazdu 4.850 zł. Więcej informacji u ks. Jakuba. Zapisy w biurze parafialnym lub sekretariacie szkoły. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.