Uczniowie klasy VI (Kaziuki) razem z księdzem Arturem odwiedziły kapliczkę osiedlową (Matki Bożej).
Uczą się dbać o czystość wokół kapliczki, modlitwy i odpowiedzialności za dobro wspólne. Gratulujemy.
4 września 2024
Uczniowie klasy VI (Kaziuki) razem z księdzem Arturem odwiedziły kapliczkę osiedlową (Matki Bożej).
Uczą się dbać o czystość wokół kapliczki, modlitwy i odpowiedzialności za dobro wspólne. Gratulujemy.
ks. Jan Uchwat