4 września 2024

Kaziuki u Matki

Klasa VI

Uczniowie klasy VI (Kaziuki) razem z księdzem Arturem odwiedziły kapliczkę osiedlową (Matki Bożej). 

Uczą się dbać o czystość wokół kapliczki, modlitwy i odpowiedzialności za dobro wspólne. Gratulujemy. 

ks. Jan Uchwat

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.057199001312256