5 sierpnia 2024

Powołanie

Proście Pana żniwa...

Mężczyźni, który rozpoznają w sobie głos powołania do kapłaństwa mogą zgłaszać się do Gdańskiego Seminarium Duchownego w celu rozpoczęcia formacji do święceń prezbiteratu. Możliwość do przygotowania się do posługi diakona stałego mają powołani do niej mężczyźni między 35. a 60. rokiem życia, żyjący w samotności, bądź w małżeństwie. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej archidiecezji gdańskiej. Rekrutację na studia magisterskie i podyplomowe na kierunku "teologia" rozpoczął też Instytut Teologii Archidiecezji Gdańskiej z siedzibą w Gdyni. Szczegóły dostępne na stronie Instytutu.

ks. Jan Uchwat, Proboszcz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.061972141265869