Pani naszego osiedla, Królowa Zaspy nazywana Zaspiańską Panią. Przechodząc obok naszej kapliczki zawsze możemy spojrzeć na Nią z miłością, odmówić Zdrowaś Maryjo albo westchnąć z miłością Kocham Cię…
Pamiętajmy, że zwycięstwo przychodzi przez Maryję.