https://www.szkolabiblijna.gda.pl/aktualnosci/aktualnosci/109218/szkola-biblijna-zapisy
Rozpoczynamy nowy semestr w Szkole Biblijnej! To wyjątkowa okazja, aby pogłębiać znajomość Pisma Świętego, odkrywać kontekst jego powstawania, a także poznawać bogactwo teologii i patrystyki.
Nasze zajęcia odbywają się raz w tygodniu (2 × 60 minut) i prowadzone są przez różnych wykładowców.
Koszt: 120 zł za semestr.
Tematy wykładów w nadchodzącym semestrze:
1. Ks. Arkadiusz Kosznik, CREDO. Biblijne korzenie wyznania wiary.
2. Ks. Krystian Wilczyński, „Poznajcie kogo macie wzywać”. Św. Augustyn o Modlitwie Pańskiej.
3. Ks. Krzysztof Grzemski, Listy św. Pawła: do Galatów i do Filipian.
4. Ks. Jakub Wojewódka, Z Jerozolimy do Rzymu. Fundamenty, na których stoi Kościół.
5. Bp Piotr Przyborek, „Czyńcie uczniami wszystkie narody" - Ewangelia według św. Mateusza
Zapisy można składać poprzez Formularz zgłoszeniowy lub ewentualnie tel. 507 923 209.
Dodatkowe informacje
Pierwsze zajęcia (regularne) - 7 i 8 października
Miejsce spotkań:
Gdańsk - aula Jana Pawła II w Gd.-Oliwie, ul. Nowickiego 2
Gdynia - aula w dolnym kościele NSPJ, ul. Armii Krajowej 46
Zajęcia online będą udostępniane w strefie studenta (każdy uczestnik otrzyma do niej dostęp) ok. piątku - ze względu na konieczność obróbki i montażu. Wideo wykłady można odtwarzać w dogodnym dla siebie terminie bez ograniczeń czasowych.
Informacje nt. kursu pisania ikon w późniejszym terminie.