Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy
odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli wejść na drogę formacji ku kapłaństwu.
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji do Gdańskiego Seminarium
Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium