Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela zwykła, 10.10.2021 r.

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. W poniedziałki modlitwę różańcową poprowadzą dzieci wraz z katechetkami.

2. W środę, 13 października, o godz. 18.45. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Nie będzie w tym dniu osobnego nabożeństwa różańcowego- różaniec odmówimy podczas nabożeństwa fatimskiego.

3. Rodzina Radia Maryja zaprasza 13 października o godz. 18.00. na Mszę Św. w stałych intencjach.

4. W biurze parafialnym i w zakrystii można składać wypominki za zmarłych oraz intencje na Mszę Św. zbiorową za zmarłych, którą odprawimy w Dzień Zaduszny, 2 listopada, o godz. 18.00.

5. Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Ofiarami składanymi do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży z mniejszych miejscowości.

6. Zachęcamy do włączenia się w kolejną edycję inicjatywy duszpasterskiej Kościoła Domowego Archidiecezji Gdańskiej „MORZE MODLITWY – Zawierz Maryi swoją miejscowość”. Szczegóły znajdziemy na ulotkach pod chórem.

7. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne i gospodarcze oraz za ofiary przekazywane na konto parafii.

8. W czwartek, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom, wychowawcom i katechetom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta.

9. Dziękujemy za stosowanie się do przepisów sanitarnych obowiązujących w pomieszczeniach zamkniętych, a więc także w kościołach.

10. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na cmentarz naszych parafian:

+ Józef Zupka z ul. Pilotów /l. 85/

+ Olga Bartoszewicz z ul. Startowej /l. 68/

Dobry Jezu…

Parafianom, Gościom i Przyjaciołom Parafii życzymy błogosławionego nowego tygodnia.

Parafia p.w. Św. Kazimierza w Gdańsku Zaspie © 2014-2021 Frontier Theme